• Serwis komputerowy


  Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

Gwarancja

 1. Na wszystkie naprawy serwisowe udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Okres gwarancji liczony jest od ustalonego terminu odbioru sprzętu. Gwarancja nie obejmuje:
  • Instalacji systemu operacyjnego Windows;
  • Instalacji oprogramowania użytkowego;
  • Usunięcia wirusów i złośliwego oprogramowania.

  Na powyższe usługi nie udzielamy gwarancji z powodu zbyt dużego wpływu użytkownika na działanie zainstalowanego systemu i oprogramowania.

 2. Gwarancja na nowe podzespoły montowane podczas usługi serwisowej jest określana przez dystrybutora danego podzespołu. W większości przypadków okres ten wynosi od 12 do 24 miesięcy.
 3. Gwarancja na używane podzespoły użyte podczas naprawy sprzętu komputerowego wynosi jeden miesiąc.
 4. Gwarancja na montaż nowych układów BGA udzielana jest na 4 miesiące. Istnieje możliwość jej przedłużenia o kolejne 4 miesiące poprzez przeprowadzenie przeglądu serwisowego, polegającym na udrożnieniu chłodzenia i wymianie past termoprzewodzących. Gwarancja może być przedłużana maksymalnie 4 krotnie tj. do 12 miesięcy.
 5. Na usługi regeneracji i zamienniki udzielamy gwarancję do ostatniej strony wydruku. Oznacza to, że napełnione przez nas tusze i tonery muszą wydrukować przynajmniej taką samą ilość stron jak pojemniki oryginalne.
 6. Decyzję o uwzględnieniu, bądź odrzuceniu reklamacji serwis podejmuje po przeprowadzeniu oględzin przyjętego sprzętu.
 7. Firma Pc-Work będzie zwolniona od odpowiedzialności z tytułu gwarancji w przypadku używania sprzętu niezgodnie z przeznaczenie, tj.:
  • Uszkodzenia powstałego w wyniku dokonywania przeróbek we własnym zakresie;
  • Uszkodzeń mechanicznych, chemicznych, termicznych (złamania, zalania);
  • Uszkodzeń wynikłych z braku konserwacji sprzętu;
  • Uszkodzeń powstałych z przypadków losowych;
 8. Naruszenie jakiejkolwiek z plomb gwarancyjnych będzie wiązało się z utratą udzielonej przez serwis gwarancji.