• Serwis komputerowy


    Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

O firmie

Firma Pc-Work to serwis komputerowy, którego głównym celem jest pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z działaniem sprzętu komputerowego.

Motywem przewodnim do powstania firmy było duże zapotrzebowanie na doświadczony i jednocześnie niedrogi – serwis komputerowy z dojazdem do klienta. W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas posiada komputer, laptopa czy inny sprzęt komputerowy. Dlatego warto mieć w zanadrzu „swój” Serwis Komputerowy, który w razie awarii zawsze szybko i sprawnie naprawi zepsute urządzenie.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom jakie dyktuje rynek zapewniamy kompleksową obsługę serwisową dostosowując się do indywidualnych potrzeb klientów. Nasz zespół tworzą młodzi, pełni pasji informatycy z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w różnych serwisach i firmach komputerowych. Pracujemy na profesjonalnym, najnowszym sprzęcie, stosując wszelkie dostępne rozwiązania. Komputery to nasza życiowa pasja, która pozwala nam na stworzenie autorskich rozwiązań nie stosowanych w innych serwisach.

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji oraz rozbudowy sprzętu komputerowego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, prywatnych oraz do małych i średnich firm. Na terenie Białegostoku i okolic dojazd do klienta jest bezpłatny.

 

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalny sprzęt serwisowy;
  • Całkowicie bezpłatny dojazd do klienta na terenie Białegostoku i okolic;
  • Wieloletnie doświadczenie;
  • Obsługa – miła i profesjonalna;
  • Rzetelne i Indywidualne traktowanie każdego klienta;
  • Konkurencyjne ceny oraz korzystne rabaty i promocje dla stałych klientów.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą.