• Serwis komputerowy


    Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

Serwis komputerów

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji oraz rozbudowy sprzętu komputerowego. Nasz serwis komputerowy wyposażony jest w najnowszy sprzęt pozwalający na szybkie diagnozowanie i naprawę usterek występujących w komputerach. Podczas wystąpienia awarii komputera najważniejszą rzeczą jest ustalenie przyczyny powstałej usterki. Prawidłowo postawiona diagnoza niesprawnego komputera to gwarancja szybkiej oraz skutecznej naprawy. Dlatego też tak ważne jest robienie diagnostyki komputera, gdyż nawet najmniejsza usterka, może w przyszłości spowodować całkowite uszkodzenie danego podzespołu czy komputera. Podstawowe podzespoły komputera, które mogą ulec uszkodzeniu to: dysk twardy, pamięci ram, karta graficzna, płyta główna, procesor, zasilacz.

Nasz serwis pomaga rozwiązać wszelkie problemy związane z działaniem komputera. Od usuwania drobnych błędów systemu operacyjnego, aż po kompleksową diagnozę niesprawnego sprzętu. Nasza oferta obejmuje także: usuwanie wirusów z komputera, odzyskanie utraconych danych oraz konfigurację połączenia internetowego. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne zarówno w naszym serwisie stacjonarnym jak i na miejscu u klienta. Na terenie Białegostoku i okolic dojazd do klienta jest bezpłatny.

W ramach naszej oferty świadczymy także pomoc osobom początkującym, które dopiero uczą się jak korzystać z komputera. Do takich przykładowych usług zaliczamy:

  • Konfiguracja konta pocztowego (e-mail);
  • Pomoc w założeniu konta na Facebooku;
  • Konfiguracja programu SKYPE;
  • Instalacja sterowników i podłączanie drukarki / kamerki internetowej;
  • I wiele innych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Cennik usług* – Serwis Komputerów:

Diagnoza komputera stacjonarnego30 - 80 zł
Instalacja systemu operacyjnego50 - 100 zł
Instalacja sterowników / programówod 30 zł
Konfiguracja połączenia internetowegood 50 zł
Odzyskiwanie danychod 50 zł
Usuwanie wirusówod 50 zł
Czyszczenie komputera z kurzu30 zł
Diagnoza / naprawa monitoraod 50 zł
Naprawa płyty głównejod 50 zł
Naprawa zasilaczaod 30 zł
Wymiana napędu / dysku twardego / pamięci ramod 20 zł
Wymiana karty graficznej / zasilaczaod 20 zł
Wymiana płyty głównej / procesoraod 30 zł

Powyższe ceny serwisu komputerów są cenami poglądowymi, a ostateczna wycena naprawy zależy od konkretnego przypadku serwisowego.
Dla stałych klientów przewidujemy korzystne rabaty.
Skorzystaj z aktualnej promocji – szczegóły
*Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego