• Serwis komputerowy


    Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż nowych komputerów, laptopów, drukarek, monitorów i peryferii komputerowych. Doradzamy jak niewielkim kosztem można zmodernizować i ulepszyć komputer starszej generacji. Składamy kompletne zestawy komputerowe zarówno z nowych, jak i z używanych części komputerowych. Pomagamy w wyborze danego sprzętu komputerowego, przedstawiamy jakie są najważniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi modelami np. laptopa czy drukarki oraz ułatwiamy zrozumienie szczegółowych parametrów interesującego nas urządzenia. Zawsze jesteśmy na bieżąco zorientowani w rynkowych nowościach, a zdobyte przez nas doświadczenie i kompleksowa wiedza praktyczna mogą służyć Państwu w doborze odpowiedniego, spełniającego przeróżne wymagania sprzętu komputerowego.

Nasza oferta zawiera również skup i sprzedaż używanych podzespołów komputerowych, komputerów, laptopów, drukarek czy monitorów. Dzięki dostępności do części używanych mamy możliwość zaproponowania tańszej alternatywy podczas składania lub naprawy danego komputera czy laptopa. Dodatkowo proponujemy skup starych podzespołów czy całych zestawów komputerowych, co w dużej mierze obniża koszt zakupu nowego sprzętu.

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy także zamienniki do drukarek atramentowych i laserowych. Korzystając z zamienników możemy znacznie obniżyć koszty eksploatacji naszej drukarki. Zamienniki dostępne na rynku różnią się od siebie jakością użytych proszków i innych podzespołów, co wpływa na ich cenę oraz jakość wydruku. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie zamienniki sprawdzonych renomowanych firm, na które udzielamy gwarancji aż do wyczerpania środka drukującego.

W związku z tym, że oferta sprzedaży nie jest głównym profilem naszej działalności, możecie Państwo mieć 100 % pewności, że nie będziemy zachwalać urządzeń tylko jednego danego producenta, a nasi pracownicy wyszukają i przedstawią spersonalizowaną pod Państwa oczekiwania ofertę.

 

foto-oferta-sprzedaz-04-002
Co nas wyróżnia?

  • Konkurencyjne ceny;
  • Bezpłatna dostawa na terenie Białegostoku i okolic;
  • Podłączenie i konfiguracja zakupionego sprzętu komputerowego;
  • Skup i odbiór starego sprzętu komputerowego;
  • Miła i profesjonalna obsługa;
  • Wieloletnie doświadczenie;
  • Indywidualne traktowanie każdego klienta;
  • Korzystne rabaty i promocje dla stałych klientów.