• Serwis komputerowy


    Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

Sprzęt poleasingowy

Sprzęt poleasingowy doskonale sprawdzi się zarówno u osób prywatnych, jak i w firmach do prowadzenia biznesu. W ofercie znajdują się sprzęty popularnych marek takich jak: Dell, HP czy Lenovo. Sprzęty poleasingowe dostępne są w cenie niższej niż rynkowa, za to posiadają gwarancję wysokiej jakości.

Czy sprzęt używany to bezpieczny zakup?

Jak najbardziej TAK. Najważniejsze zalety sprzętu poleasingowego::

  • Gwarancja nawet do 24 miesięcy,
  • Każdy sprzęt jest indywidualnie sprawdzany i serwisowany,
  • Różnorodność modeli,
  • Atrakcyjna CENA !!!
 

Komputery poleasingowe

Zamierzasz kupić komputer stacjonarny? Warto skorzystać z ofert poleasingowych, jest to okazja na zakup dobrego sprzętu informatycznego w promocyjnej cenie, tylko renomowanych producentów.

Niezależnie jakiego komputera szukasz w Pc-Work znajdziesz każde rozwiązanie. Komputery dla dziecka, do pracy biurowej, czy komputery All-in-One. Możesz liczyć na bogaty asortyment specjalnie wyselekcjonowanych komputerów PC, w wielu różnych rozmiarach oraz o indywidualnie dobranych parametrach.

 

 

Laptopy poleasingowe

Chcesz wymienić swój stary laptop i nie wiesz jaki wybrać – nowy czy poleasingowy?

Od kilku lat praca zdalna stała się codziennością dla wielu osób. Do komfortowego wykonywania zadań konieczny jest dobry laptop, który poradzi sobie z wymagającymi programami, a także umożliwi bezproblemową komunikację. Jednak, gdy chcemy zaopatrzyć się w sprzęt wydajny i nowoczesny, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Dlatego też, od kilku lat laptopy poleasingowe zyskują co raz bardziej na popularności, gdyż łączą ze sobą – doskonałą wydajność i rozsądną cenę.

Decydując się na zakup laptopa używanego możesz skorzystać z naszej bogatej oferty sprzętów poleasingowych. Laptopy poleasingowe, które sprzedajemy, mają niezawodne procesory intel (i3, i5, i7), szybkie dyski SSD oraz pochodzą tylko od sprawdzonych producentów (Dell, HP, Lenovo). Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego każdy sprzedawany przez nas laptop jest bardzo dokładnie sprawdzany, a na każdy egzemplarz dajemy nawet do 24 miesięcy gwarancji.

Zapraszam serdecznie.