• Serwis komputerowy


    Skorzystaj z naszej oferty i zleć naprawę sprzętu w swoim domu lub firmie. Na terenie Białegostoku dojazd bezpłatny! Więcej

Serwis drukarek

Naprawiamy niemal wszystkie typy drukarek atramentowych, laserowych oraz biurowych urządzeń wielofunkcyjnych. Serwisujemy drukarki wszystkich popularnych producentów: Brother, Canon, Epson, HP, Kyocera, Lexmark, Oki, Samsung. Do przeprowadzania czynności serwisowych używamy oryginalnych, najwyższej jakości części zamiennych. Dodatkowo na każdą wykonaną przez nasz serwis naprawę udzielamy gwarancji.

Drukarki atramentowe są to drukarki, które do drukowania wykorzystują pojemnik z tuszem. Kartridże dostępne są w trzech wariantach: z wbudowaną głowicą, jako naboje wielobarwne i z pojedynczymi zbiornikami na każdy kolor. Podstawowe podzespoły drukarki atramentowej, które mogą ulec uszkodzeniu to: głowica drukująca, karetka, moduł zasilania, separator papieru, zestaw czujników.

Drukarki laserowe są to drukarki, które do drukowania wykorzystują kasety z proszkiem. Spośród drukarek laserowych wyróżniamy drukarki monochromatyczne, które wyposażone są w jeden toner z proszkiem czarnym oraz drukarki kolorowe, które posiadają cztery pojemniki z proszkami koloru czarnego, żółtego, czerwonego i niebieskiego. Podstawowe podzespoły drukarki laserowej, które mogą ulec uszkodzeniu to: fuser, laser, moduł zasilania, separator i rolki pobierające, moduł skanera, toner z proszkiem, zestaw czujników.

W ramach naszej oferty zajmujemy się także regeneracją pustych tuszów i tonerów. To właśnie dzięki napełnianiu zużytych zbiorników można zaoszczędzić pieniądze, jak również być przyjaznym dla środowiska. Przy uzupełnianiu tuszów i tonerów stosujemy tylko sprawdzone surowce, dedykowane do konkretnych modeli kaset drukującym, dzięki temu jakość wydruku jest równie dobra, jak przy użyciu oryginalnego zbiornika. Każdy pojemnik jest napełniany do swojej maksymalnej pojemności, a po jego regeneracji, dokładnie testowany na sprzęcie producenta. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość regenerowanych przez nas wkładów oraz udzielić gwarancji do wyczerpania środka drukującego. Regeneracja to zdecydowanie najtańszy sposób na drukowanie.

Firmom na terenie Białegostoku i okolic oferujemy bezpłatny odbiór i dowóz zbiorników. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub wysyłając email a nasz przedstawiciel przyjedzie do siedzimy Państwa firmy.

Cennik usług* – Serwis Drukarek:

Diagnoza drukarki atramentowejod 30 zł
Diagnoza drukarki laserowejod 50 zł
Instalacja sterowników drukarkiod 30 zł
Konserwacja drukarki atramentowej / laserowejod 50 zł
Naprawa / wymiana czujnikówod 50 zł
Naprawa modułu zasilaniaod 80 zł
Naprawa skanera (drukarki wielofunkcyjne)od 80 zł
Udrażnianie głowic w drukarce atramentowejod 30 zł
Wymiana folii fuseraod 100 zł
Wymiana gniazda usb / lanod 50 zł
Wymiana wyeksploatowanych trybówod 80 zł
Wymiana separatorówod 50 zł
Zmiana oprogramowania drukarkiod 50 zł
Regeneracja tuszów (drukarki atramentowe)od 30 zł
Regeneracja tonerów (drukarki laserowe)od 70 zł

Powyższe ceny serwisu drukarek są cenami poglądowymi, a ostateczna wycena naprawy zależy od modelu drukarki i od konkretnego przypadku serwisowego.
Dla stałych klientów przewidujemy korzystne rabaty i preferencyjne warunki.
*Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego